« אפריל 2024 »
א' ב' ג' ד' ה' ו' ש'
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

בואו להיות חברים של Night Out בפייסבוק

 

חברים שלנו ברשת:

מסיבות טראנס וטבע

Trance Festivals and Raves

 

מועדון הפינגווין

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

מועדון הפינגווין

  • איפה:  יהודה הלוי 53 תל אביב
  • איזה מוזיקה:  אלקטרונית
  • פרטי יצירת קשר: 

    03-566-1450

וקצת יותר לעומק :

מועדון הפינגווין

 

תל אביב, עיר הבילויים הידועה, מלאה במועדוני אנדרגראונד ידועים אשר נפתחו בשנים האחרונות. מועדון הפינגווין אשר נפתח לפני מספר שנים הוא אומנם מועדון מרתף בסגנון מועדוני אנדרגראונד דומים, אך הוא מעביר התרגשות שונה ואחרת לגמרי. מועדון הפינגווין המתחדש הוא שילוב מוצלח של קודמיו יחד עם חידוש מרענן אשר מקנה למקום אווירה אחרת לגמרי.

 

פינגווין הוא אומנם מקום חדש יחסית, אך הוא נפתח כחידוש למועדון הפינגווין הישן אשר כיכב בשנות השמונים, והיה למרכז ההופעות המיתולוגי של בני הנוער. דודו קדוש, הוא אחד מן הבעלים של מועדון הפנגווין החדש, ובליין לשעבר במועדון הפינגווין הישן מעוניין להעניק למקום אוירה ברוח המועדון הישן, אך לחדש ולעדכן, וליצור אווירה המזכירה את מועדון הפינגווין הישן אך מתאימה יותר לימינו. הפינגויין המקורי נפתחר בשנת 1982 על ידי צבי מילשטיין ובמהלך העשור שהיה פתוח לקהל הוא נעשה למרכז רוק אלטרנטיבי גדול.

 

מועדון הפינגווין ממוקם ברחוב יהודה הלוי, במבנה די ישן הנראה מוזנח ומעלה תהיות כלפי חוץ, אולם פנים המועדון מתגלה כמקום מיוחד, אחר ולא דומה לשום מועדון אחר. במקום קירות מעוצבים ומעוטרים, רצפת עץ מיוחדת, רחבת ריקודים גדולה ומסקרנת, פינת ספות ותאורה שמאפיינת מועדוני אנדרגראונד אחרים.

 

באמצע מועדון הפינגווין ממוקם בר פרטי לאירועים שנראה כמין אקווריום, הנותן תחושה סגורה ונעימה ליושבים בו. גולת כותרת נוספת של נועדון הפינגווין הם תאי ההתבודדות וההתייחדות הממוקמים במקום. אלו שני תאים אשר ננעלים מצידם הפנימי ובהם מקום לשבת, המתאימים לשיחות אינטימיות ולזוגות שמעוניינים להתבודד מן ההמון.

 

הסאונד במועדון הפינגווין עצמתי וטוב, הביטים מורגשים בכל האיברים היטב. המועדון מעמיד סלקציה מעולה על מנת לשמור על הסדר הטוב בפנים, ועל מנת לאפשר לבליינים להנות מערב מחשמל ללא הפרעות מיותרות.      

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

חוגג יום הולדת או אירוע

רוצה לסגור שולחן?

קליק פה >>