« אפריל 2024 »
א' ב' ג' ד' ה' ו' ש'
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

בואו להיות חברים של Night Out בפייסבוק

 

חברים שלנו ברשת:

מסיבות טראנס וטבע

Trance Festivals and Raves

 

גוטה בר ראשון לציון

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

גוטה בר ראשון לציון

  • איפה:  רוטשילד 60 ראשון לציון
  • איזה מוזיקה:  היפ הופ להיטים ואלקטרוני, משתנה בהקשר לליין
  • פרטי יצירת קשר: 

    050-977-7006

וקצת יותר לעומק :

גוטה בר ראשון לציון

 

גוטה בר בראשון לציון, הממוקם במרכז של ראשון לציון הוא הבר השכונתי הראשון בארץ, אשר פועל כבר משנת 2010. בגוטה תוכלו למצוא סגנונות מוזיקה שונים, וכל מיני סוגים של ליינים, החל מליין ההיפ הופ המפורסם, וכלה בליין המוזיקה הארץ ישראלית הקיבוצית. הליינים השונים המושמעים בגוטה דאנס בר בערבים שונים של השבוע מושכים אל הבר אנשים שונים מאוכלוסיות שונות ומגילאים שונים, כך שכל אחד יכול למצוא זמן בו מושמעת המוזיקה אליה הוא מתחבר.

 

אחד היתרונות הגדולים של גוטה דאנס בר הוא המחירים הנמוכים של השתיה הנמכרת במקום, המתאימים לכל כיס. הבעלים של המקום מתגאים בכך שדאנס בר השכונתי המוצלח שלהם יכולים להשתכר אפילו סטודנטים מבלי לצאת עם חור בכיס, ולהנות ללא דאגות. כאשר גוטה נפתח, חשבו הבעלים כי המקום ישמש כבר חברים שכונתי קטן ורגוע, אך הגורל החליט אחרת בעבורם, וגוטה הפך להיות הדאנס בר המוצלח ביותר באיזור.

 

לשי ולישי הסטוריה ארוכה של ייחצון מועדונים. השניים, אשר חברים טובים עוד מילדותם, ייחצנו מועדונים מפורסמים כמו: אולדסקול, קלרה, גלינה ארליך, וילה סוקולוב, ארטמיס ועוד, ורק מתבקש כי השלב הבא הוא לפתוח מקום משלהם. השניים לקחו את כל הידע שצברו בתקופת היחצון שלהם ואיחדו אותו למקום אחד, וכך נולד לו הגוטה בר בראשון לציון.

 

האווירה הסוררת בגוטה דאנס בר היא אווירה נעימה, מקפיצה, מהנה ומיוחדת, מה שהופך את המקום למועדון ייחודי לאירועים שונים. מסיבות רווקות, מסיבות שחרור, ימי הולדת ועוד, הם רק חלק מן האירועים שרבים בוחרים לחגוג בגוטה. הסגנונות השונים שמשמיע המועדון מאפשרים לכל אחד מהנוכחים באירוע להנות, מה שהופך את המקום לפוולארי. נוסף על כך, גוטה הוא דאנס בר מעולה להכרויות, ובעלי המקום כבר נכחו בכמה חתונות של זוגות שהכירו אצלם במועדון.

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

חוגג יום הולדת או אירוע

רוצה לסגור שולחן?

קליק פה >>