« אפריל 2024 »
א' ב' ג' ד' ה' ו' ש'
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

בואו להיות חברים של Night Out בפייסבוק

 

חברים שלנו ברשת:

מסיבות טראנס וטבע

Trance Festivals and Raves

 

מסיבות טראנס ומסיבות טבע

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

ליין רביעי - BWB Back Yard

  • איפה:  Back Yard - תל אביב
  • איזה מוזיקה:  טראנס
  • כמה עולה:  פרטים אצל היחצנים
  • פרטי יצירת קשר: 

    https://www.facebook.com/bwbevents

וקצת יותר לעומק :

ימי רביעי הגדולים חוזרים!
אנחנו גאים ומתרגשים להכריז על פתיחת עונת הקיץ של BWB!
ב14.5 יוצאים לדרך חדשה, עמוסים בחיבורים מטורפים של חברים סופר איכותיים ואנרגטיים, קארמה טובה והמון חיוכים, זה הולך לקרות ב - BACK YARD, אתר קיץ מושלם המורכב מחלל עצום שחלקו מקורה (דבר המאפשר לנו לפתוח את מערכת הסאונד למקסימום ולהגיע למעוזי סאונד וקרחנה מדוייקים) וחלקו האחר של האתר נמצא תחת כיפת השמים,פתוח,רחב,גדול מימדים, קיצי ומפנק..השילוב המושלם לצרכינו, מוצר הקיץ הטוב ביותר שתל אביב מסוגלת לספק!

לטובת משימת האיכות הבלתי מתפשרת הזאת חברנו יחדיו מספר קבוצות ואנשים טובים לשיתוף פעולה אמיתי וכנה, חברים וקולגות של שנים משלבים כוחות יחדיו ליצירת קיץ מדהים שלא תשכחו!

מעבר לקבוצת BWB שתמיד יודעת להתחדש ולהתרענן הצטרפו אלינו בהרמוניה מלאה קבוצת B.P.EMPIRE שמאחוריהם מספר הפקות מוצלחות ביותר והליין הותיק של ימי שבת בפינגוין, תקראו להם בשם הזה או בשם פאנל או סתם בצעקת וובוס פראית, מה שחשוב זה שהם תותחים ואנחנו גאים לעבוד איתם יחדיו!
נשמח לשתף פעולה השנה גם עם מספר צוותים נוספים שמצטרפים אלינו אותם יובילו מיקי לוי,נוי סילוני ורועי יוספי, מה שמשותף לכל הצוותים והחיבורים הללו הוא שמאחוריהם עומדים אנשי טראנס אמיתיים שעושים את הנדרש באהבה ובמסירות טהורה, עם צוות איכותי שכזה אנחנו מוכנים לקבל את קיץ 2014 היישר לתוך לב ליבה של תל אביב!

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

חוגג יום הולדת או אירוע

רוצה לסגור שולחן?

קליק פה >>