« אפריל 2024 »
א' ב' ג' ד' ה' ו' ש'
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

בואו להיות חברים של Night Out בפייסבוק

 

חברים שלנו ברשת:

מסיבות טראנס וטבע

Trance Festivals and Raves

 

מועדון המורפיום

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

מועדון המורפיום

  • איפה:  מועדון המורפיום - שאול המלך 2 תל אביב
  • פרטי יצירת קשר: 

    054-7406024

וקצת יותר לעומק :

מועדון המורפיום


מועדון המורפיום ממוקם במרכז תל אביב, ברחוב שלמה המלך סמוך לאיזור דיזינגוף, קינג ג'ורג' ומרכז העיר. המועדון הוקם כדי להבטיח דרך בילוי אקסקלוסיבית ומיוחדת במינה עבור הבליינים שלא רוצים לחכות בתורים הארוכים בסופי השבוע במועדונים האחרים באיזור, אלא להנות מבילוי יוקרתי במועדון קטן יותר שבוחר את הקו בכל ערב וערב בקפידה. המועדון הוא מועדון קטן והוא פתוח בכל ימות השבוע.


בכל ערב פתוח המועדון לקבוצת גילאים שונה ומציע תפריט של מוזיקה מהז'אנר האלקטרוני בליינים שונים שנערכים במקום. המועדון מארח במהלך כל ימות השבוע את מיטב הדי.ג'ייז הישראלים. בכל יום מתקיים ליין שונה לגמרי שמארח קהל יעד שונה. רוב הבליינים במקום נעים בין הגילאים 25 ועד ל-40 ובכך מציע המועדון אלטרנטיבה לחובבי המסיבות שלא רוצים לבלות יחד עם צעירים בני 18 במסיבה אחת צפופה.


את המועדון הקימו קבוצת היזמים לה שייכים מועדונים רבים בעיר, ביניהם המנדלימוס והמרקיד. כוונתם של שלושת היזמים- דן נפתלי, עומר עוז ושלומי דיין הייתה להפוך את היוצרות ולהקים מקום בו הקו שמכתיב כל די.ג'יי שמנגן בכל ערב הוא המפתח להצלחת המועדון. כלומר – החזרת התקליטן לעמדת המפתח במועדון בניגוד למועדונים רבים בהם התקליטן הוא רק כלי.


המועדון מורכב מרחבה ענקית שמוקפת במסכים גדולים ונהנית ממערכת סאונד מתקדמת. ההשקעה במועדון ניכרת מאד בעיצוב המיוחד, בהקפדה על אקוסטיקה טובה וציוד תאורה מתקדם שנותן חוויה בינלאומית. קהל היעד של המועדון הם אושיות חיי לילה ותיקים, חובבי מוזיקה אלקטרונית איכותית, תל אביביים מכל רחבי העיר וגם בליינים שמגיעים במיוחד מערי השדה של תל אביב. לצד די.ג'יי הבית שמנגן במקום באופן קבוע מתארחים בו מיטב התקליטנים בישראל.

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

חוגג יום הולדת או אירוע

רוצה לסגור שולחן?

קליק פה >>