« אפריל 2024 »
א' ב' ג' ד' ה' ו' ש'
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

בואו להיות חברים של Night Out בפייסבוק

 

חברים שלנו ברשת:

מסיבות טראנס וטבע

Trance Festivals and Raves

 

הבלוק

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

מועדון הבלוק

  • איפה:  דרך שלמה 157 ת"א
  • פרטי יצירת קשר: 

    03-5378002

וקצת יותר לעומק :

מועדון הבלוק


מועדון הבלוק עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות אבל איכשהו ממשיך להיות אחד המועדונים הכי חמים בתל אביב ולהביא לביקור בישראל את מיטב הדי.ג'ייז מכל רחבי העולם, ביניהם בנג'י בי, ג'יילס פטרסון, מארק רונסון ולארי הרד. המועדון ששייך ליזם ירון טרקס והוא מושך אליו את כל מי שרוצה להנות ממוזיקה איכותית באחת ממערכות הסאונד הטובות ביותר בישראל, אם לא בעולם.


לאחר מספר שנים שהמועדון היה ממוקם בסביבות רחוב המסגר, הוא נסגר בעקבות שינויים עירוניים באיזור והועבר כעבור שנה לאיזור התחנה המרכזית החדשה. למרות שהרבה מאד בליינים הרימו גבה, היום מדובר באחד המועדונים העדכניים והיפים בתל אביב – עם במות מוגבהות לדי.ג'ייז שמגיעים מכל העולם, איזור לאונג' מפנק, בר מושקע וסאונד מעולה.


אחד הדברים האטרקטיביים ביותר במועדון הבלוק, לצד המוזיקה האיכותית, המיקום המיוחד, העיצוב והאנשים שמגיעים בכל ערב, הוא העובדה שמדובר במועדון ללא עישון, כך שגם מי שרוצה להנות אבל לא רוצה לחזור הביתה עם ראש בריח סיגריות, יכול לבלות במועדון בלי היסוס. 
מועדון הבלוק הוא מועדון ששמור קודם כל למי שמעריך, אוהב ולא יכול בלי מוזיקת מועדונים איכותית ולא מוכן להתפשר על מוזיקת מעליות במסווה. ההשקעה של בעלי המקום בכל פרט, מהסאונד ועד לרשימת הדי.ג'ייז שמגיעים להופיע, מההצהרה שבמעבר לאיזור התחנה המרכזית ועד להקפדה על הסדר והאבטחה, כל אלו הופכים את הבלוק למועדון מהוקצע, נכון ועכשווי.


הבלוק הוא מועדון שמזמין אליו בזרועות פתוחות ועם הרבה קסם את מי שבאמת מכור למוזיקה טובה ורוצה להנות ממנה במקום שמגיש אותה בצורה הכי איכותית שאפשר.


אם אתם בליינים שמגיעים לתל אביב בפעם הראשונה ורוצים להתרשם ממועדון שהוגדר לא פעם ולא פעמיים כמועדון הטוב ביותר בישראל, תיכנסו לבלוק ולא תתחרטו לרגע.

חושבים שזה אירוע מגניב ? תנו

חוגג יום הולדת או אירוע

רוצה לסגור שולחן?

קליק פה >>